Vienna Comic Con 2018

VIECC Vienna Comic Con prezradil hlavné hviezdy ročníka 2018.

Fanúšikovia animácie a komiksov hovoria o Vianociach v predstihu!

VIEDEŇ, 11.október 2018. Počas 17. a 18. novembra sa v neďalekej Viedni koná najväčší Comic Con v strednej Európe. Červený koberec na tomto pop-kultúrnom podujatí púta z roka na rok väčšiu pozornosť. Dôvodom je účasť väčšieho počtu hviezdnych hercov, legiend komiksu a profesionálnych cosplayerov. Na Vienna Comic Con 2018 zavítajú aktéri najobľúbenejších filmov a seriálov, pričom hlavným ťahákom bude legenda komiksov a človek, ktorý dal svetu Batmana, X-menov a ďalších obľúbených hrdinov!

Čítať ďalej...

Nipponfest 2018

Nipponfest 2018 je sesterský festival Hangukonu. Zatiaľ čo Hangukon vám prináša pravú kórejskú kultúru, Nipponfest vás zavedie ešte ďalej, a to priamo do Krajiny vychádzajúceho slnka. Miesto ani termín sa nemenia, takže môžete zabiť dve muchy jednou ranou! Čo vy na to?

Hangukon 2018

Kórejský kultúrny festival, Hagukon, vás srdečne uvíta v priestoroch Domu Kultúry - Zrkadlový Háj 16. až 18. novembra. Naozaj nemusíte cestovať ďaleko, aby ste si dosýta mohli vychutnať kúsok exotického raja, ktorý vám aj tento rok prináša niečo, čo tu ešte nebolo! 

CRWECON SPECIÁL SE SUPER HOSTY

Praha plná komiksových hvězd!
V pátek 28. 9. 2018 budeme spolu s Argem pořádat v Praze Crwecon speciál! Celodenní setkání komiksových fanoušků se slavnými zahraničními hosty! Tentokrát bude 28. 9 nejen státní, ale i komiksový svátek! Svou účast nám zatím přislíbil legendární Pat Mills (Sláine, Soudce Dredd, Requiem)! Přijede také jeho malířský kolega Stewart Moore (Defoe), který předvede kresby a možná i zvěční některé návštěvníky do zombie podoby! A za Argo pak dorazí slavný spisovatel fantasy (a dnes už také komiksů) Ben Aaronovitch, autor i u nás ohromně úspěšného cyklu Řeky Londýna!

Čítať ďalej...

PopKultúra Fest 2018

Vstúpte s nami do netradičného sveta komiksov, fantasy či spoločenských hier! Poďte sa zabaviť na festival, ktorý vám prináša kopu popkultúrnych noviniek, a to priamo v tom najkrajšom meste na Slovensku - v Košiciach. Trojdňový festival si budete môcť vychutnať už koncom augusta. Tešíte sa?