Juraj Červenák "Vlk a dýka"

Lokálne uvedenie novej knihy úspešného štiavnického autora, Juraja Červenáka, sa uskutoční v Banskej Štiavnici 14. júna o 19-tej hodine v priestoroch kaviarne Libresso.

Tomb Raider Archivy S.1

Srdečně Vás zveme na slavnostní křest knihy Tomb Raider Archivy S.1, který se bude konat ve středu 31. 5. 2017 od 16:00 do 20:00 hodin v prostorách naší prodejny na adrese Slavíkova 19, Praha 2.

Krst novej knihy Juraja Červenáka!

Je to oficiálne! V sobotu 29. apríla sa na SlavCone môžete tešiť na krst knihy Oceľové žezlo od Juraja Červenáka a žilinského vydavateľstva Artis Omnis. Prvá kniha z cyklu Bohatier vychádza po prvýkrát po slovensky.

Festival SlavCon je známy kvalitným programom, ktorý tvoria dobrovoľníci z radov profesionálov či nadšencov. Navštíviť ho môžete opäť 28. - 30. apríla tentokrát v DK Dúbravka v Bratislave! Mimochodom, lístky sú už dávno v predaji. 

SlavCon 2017

Priprav sa na bratislavský SlavCon, na ktorom budú tentoraz hviezdy žiariť o čosi jasnejšie ako zvyčajne. Stretneme sa opäť 28. - 30. apríla tentokrát v DK Dúbravka s podtitulom POD HVIEZDNOU OBLOHOU.

SlavCon je známy kvalitným programom, ktorý tvoria dobrovoľníci z radov profesionálov či nadšencov. Preto aj tento rok verejne otvárame prihlasovanie programu. Všetky dôležité informácie nájdeš na našej stránke SlavCon / Chcem prispieť do programu! Ak máš skvelý nápad na prednášku či iný program, ale nie si si istý, či sa naň na SlavCone nájde miesto, prípadne poznáš zaujímavého prednášajúceho, ktorého by sme mali osloviť, neváhaj nám napísať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne cez správu na našej Facebookovej stránke.

Čítať ďalej...

Partneri