Minicon 2017

Je to tu zase. Po roční pauze je Minicon zpět a s ním téma Autorských světů. Svou účast přislíbili Vilma Kadlečková, František Novotný, Pavel Renčín, Petr Stančík, Ondřej Neff, Tomáš Baldýnský, Jan Kantůrek, překladatelé ságy Píseň ledu a ohně a další. Program tedy bude bohatý a my se na vás těšíme v útulném stylovém sklepení Literární kavárny Řetězová!

Krst knihy Websterovci

Martinus vás pozýva na krst (21. november) neobyčajnej knihy. Vydalo ju vydavateľstvo Slovart, ktoré vám netradičným spôsobom prináša šesť malých príbehov s veľkým srdcom! A jej autori sa na vás už tešia.

Comics Salón & Istrocon 2017

Comics Salón 2017 je XIV. ročník medzinárodného festivalu s bohatým programom. Festival sa venuje Comicsu, Anime, Mange, Japonskej kultúre, Hrám a KPOPu. Súčasťou festivalu je bohatá ponuka prednášok, workshopov, súťaží a premietanie najnovších filmov.

IstroCON 2017 je XXX. ročník najstaršieho slovenského festivalu Scifi, Fantasy a Hororu, založenom ešte v roku 1988. Od svojich počiatkov sa venuje fantastickej literatúre, hudbe, maľbám a filmom. Ponúka stretnutia so spisovateľmi, krsty kníh, prednášky, workshopy a samozrejme rôzne kreatívne súťaže.

Oba festivaly vás privítajú v Bratislave v priestoroch DK Ružinov 15. až 17. septembra 2017!

Viedenský Comic Con 2017

Tretí ročník viedenského Comic Conu bude hostiť hviezdy z Marvelu či Pána prsteňov!

Všetci priaznivci filmov, seriálov, anime, mangy, komiksov či gamingu už o pár mesiacov zažijú neopakovateľné podujatie. Tretí ročník viedenského Comic Conu (VIECC) znovu otvorí svoje brány od 18. do 19. novembra 2017 v priestoroch viedenského výstaviska Messe Wien.

Čítať ďalej...

Advík 2017

12. ročník oblíbeného letního festivalu zaměřeného na japonskou kulturu, mangu, anime, počitačové hry a mnoho dalšího se bude konat 27. - 30.7.2017!