Comics Salón & Istrocon 2017

Comics Salón 2017 je XIV. ročník medzinárodného festivalu s bohatým programom. Festival sa venuje Comicsu, Anime, Mange, Japonskej kultúre, Hrám a KPOPu. Súčasťou festivalu je bohatá ponuka prednášok, workshopov, súťaží a premietanie najnovších filmov.

IstroCON 2017 je XXX. ročník najstaršieho slovenského festivalu Scifi, Fantasy a Hororu, založenom ešte v roku 1988. Od svojich počiatkov sa venuje fantastickej literatúre, hudbe, maľbám a filmom. Ponúka stretnutia so spisovateľmi, krsty kníh, prednášky, workshopy a samozrejme rôzne kreatívne súťaže.

Oba festivaly vás privítajú v Bratislave v priestoroch DK Ružinov 15. až 17. septembra 2017!

Viedenský Comic Con 2017

Tretí ročník viedenského Comic Conu bude hostiť hviezdy z Marvelu či Pána prsteňov!

Všetci priaznivci filmov, seriálov, anime, mangy, komiksov či gamingu už o pár mesiacov zažijú neopakovateľné podujatie. Tretí ročník viedenského Comic Conu (VIECC) znovu otvorí svoje brány od 18. do 19. novembra 2017 v priestoroch viedenského výstaviska Messe Wien.

Čítať ďalej...

Advík 2017

12. ročník oblíbeného letního festivalu zaměřeného na japonskou kulturu, mangu, anime, počitačové hry a mnoho dalšího se bude konat 27. - 30.7.2017!

Festival fantazie 2017

Velké herny stolních her a videoher, kostýmy, filmy, seriály, zahraniční hosté, přednášky, workshopy, soutěže, diskotéky a další zábava pro mládež. Nejen sci-fi, fantasy a horor. Zámé fenomény i novinky - Doctor Who, Stargate, Star Trek, Star Wars, Harry Potter, Hra o trůny, Pán prstenů... 22. ročník největšího festivalu popkultury v ČR! Doslova fantastická dovolená a zábava pro fanoušky, hráče i celé rodiny od 29.6. do 9.7.2017.

Junktown 2017

Čtyři dny (22.6. až 25.6.) postapokalyptického šílenství. Tři podzemní bunkry napěchované hudbou, party a filmy v postapo duchu, o nic podobného se u nás ještě nikdo nepokusil. V rozsáhlém areálu raketové základny Bratronice se najde dost prostoru pro larpové bitky, jugger, jízdy postapo károu i romantické procházky radioaktivní bažinou.