Bibliotéka 2017

Bibliotéka je jediným knižným veľtrhom na Slovensku, ktorý má dlhú tradíciu a neodmysliteľne patrí k jesennému koloritu hlavného mesta. Pre vydavateľstvá sa stal dôležitou formou prezentácie svojej produkcie smerom k širokej verejnosti. Vďaka žánrovej rozmanitosti si na knižnom veľtrhu prídu na svoje fanúšikovia literatúry faktu, ženských románov, sci-fi, detektívok, detských kníh, náboženskej literatúry i poézie. Bohatú knižnú ponuku dopĺňa sprievodný program venovaný knihám a čítaniu. Na návštevníkov čakajú stretnutia s obľúbenými autormi, autogramiády, krsty kníh, dramatizované čítanie či tvorivé dielne pre deti.

Libresso & PoP-Cult Hraviareň 2

Po letnej pauze pokračujeme pravidelnými stretnutiami pri spoločenských hrách! Nedeľné popoludnie si môžete spestriť hraním a výbornou kávou v Prešove v podniku Libresso Books & Coffee!

Stredozem v Galeone

Zažite nezabudnuteľný deň plný sveta J.R.R. Tolkiena pri pri príležitosti vydania novej hry zo Stredozeme v Galeon Pube v Košiciach. Už tento pondelok na vás čaká bohatý sprievodný program a kopa akcie!

Knižná fantasy burza

V stredu, 27. septembra, Dungeon pub ovládnu knihy a komiksy! Príď si v tento literárny deň niečo kúpiť, vymeniť, alebo darovať, či si len tak poklebetiť o svojom najobľúbenejšom knižnom hrdinovi. A ak máš doma knižky, ktoré si podľa teba zaslúžia nový domov, neváhaj a prines ich so sebou. Spoločne im určite nájdeme nového majiteľa.