Bibliotéka 2018

Knižnej kultúry nikdy nie je dosť. Po prázdninách sa na vás teší najväčší knižný festival na Slovensku, ktorý vás privíta v priestoroch Incheby v dňoch od 8. do 11. novembra 2018! I tento rok sa máte na čo tešiť!

Dungeon GAME quiz

Ak si myslíš, že si macher na počítačové hry, Dungeon Pub v Bratislave má pre teba pripravenú výzvu. Neotáľaj nad ňou dlho, inak sa môže stať, že nič nevyhráš!

Noc literatúry 2018

Noc literatúry spája ľudí s netradičnými miestami. Noc literatúry dáva dokopy netradičné miesta so zaujímavými knihami. Noc literatúry jednoducho vie zomknúť zaujímavé knihy s celým svetom, a to v jeden deň v roku. Noc literatúry patrí mesiacu máj a Českým centrám, ktoré literárny happening celosvetového rozmeru organizujú už dvanásty rok. Nakoniec, práve Noc literatúry je jedno z tých unikátnych podujatí, pri ktorých si oddýchnete, spálite nejaké tie kalórie, spoznáte nových ľudí, upevníte staré priateľstvá, vypočujete si známe osobnosti a ohmatáte si tie najlepšie, najprestížnejšie či najviac oceňované knihy za posledný rok z celej Európy.

Čítať ďalej...

Filmové mýty a fakty: Tolkien

Čo má spoločné Pán prsteňov, opera a jazykoveda? Odpoveď na túto otázku sa dozviete 16. apríla v Košiciach. V kine Úsmev odznejú dve zaujímavé prednášky a všetci ste na ne srdečne vítaní!

Komiksové Multiverzum #2

Chcete vedieť, čo nové kuchtí Marvel Comics? Čo pripravuje DC Comics? Alebo vás skôr zaujíma vydavateľstvo Image? Samozrejme, niečo sa nájde aj o Dark Horse, Valiante, IDW, 2000 AD... jednoducho na vás čaká nové Komiksové Multiverzum! Sledujte nás a dozviete sa viac!