Knižná fantasy burza

V stredu, 27. septembra, Dungeon pub ovládnu knihy a komiksy! Príď si v tento literárny deň niečo kúpiť, vymeniť, alebo darovať, či si len tak poklebetiť o svojom najobľúbenejšom knižnom hrdinovi. A ak máš doma knižky, ktoré si podľa teba zaslúžia nový domov, neváhaj a prines ich so sebou. Spoločne im určite nájdeme nového majiteľa.

Libresso & PoP-Cult Hraviareň

Pokračovanie pravidelnej letnej Hraviarne. Čakáme vás od 15-tej hodiny v priestoroch kníhkaviarne Libresso Books & Coffee (Prešov) spolu s hrami, plnou hlavou pravidiel, skvelou kávou a garanciou zábavy.

Kniha roka 2016

Hlasovať za svoju knihu roka môžete na stránkach Martinusu do 17. mája. Okrem dobrého pocitu z udeleného hlasu si môžu desiati z vás odniesť hodnotné poukážky na nákup vašich obľúbených kníh!

Noc literatúry 2017

Noc literatúry je medzinárodné podujatie, ktoré spojí v jeden večer mestá z celej Európy, aby oslávili literatúru. Zažite ju vo svojom meste na miestach, ktoré ste nikdy nenavštívili, alebo len nemali dôvod navštíviť. Počas jedného večera si návštevníci vypočujú úryvky zo súčasných európskych kníh, a zároveň strávia večer na miestach, kde čítať knihy ešte nezažili.

Filmový Cukríkový Kvíz na Dunaji

Pozeráš filmy? A máš ich rád? Myslíš si, že spoznáš známe blockbustery, ale aj menej známe kúsky podľa obrázku alebo zvučky? Tak potom je tento kvíz pre teba. Príď skúsiť svoje šťastie a možno si domov odnesieš sladkú odmenu!