Poďte sa báť!

Sviatok všetkých svätých tento rok oslávime trošku netradične. Strašidelné masky vymeníme za papierové knihy. Malé písmenká v nich zase za veľké obrázky, aby sme sa v spoločnosti Emily Carollovej mohli príjemne báť. Na cestu k príbehom, po ktorých sa dobre spí len cez deň, nám posvieti Comics Centrum. Nikto vám negarantuje, že tento výlet prežijete, ale ak predsa, na jeho konci na vás čaká sladká odmena. Vydupať, vyspievať, vyprosíkať, ale aj vysúťažiť si ju môžete do 1. novembra 2017, a to priamo do polnoci!
Oprášte svoje metly, vyleštite amulety, naostrite jazýčky a poďte hravo na vec. Váhať môžete, máte na to plné právo. Nasledujúca recenzia vám však názorne ukáže, prečo sa vám oplatí zapojiť sa do súťaže - Emily Carollová: Temnými hvozdy.

Kniha mesiaca september: James Bond 1 - Vargr (ukončené)

Príbehy agenta 007 pozná celý svet, nakoniec, James Bond je podobne ako Luke Skywalker ikonou literárneho neba. V roku 1953 nám ho po prvý raz predstavil Ian Fleming v románe Casino Royale. Dnes sa s tajným agentom stretneme opäť, a to v unikátnej komiksovej edícii James Bond 1: Vargr, ktorú vydalo Comics Centrum, najlepšie komiksové vydavateľstvo nielen v Čechách.
Zahrať sa na tajného agenta budete môcť až do konca tohto mesiaca, čiže do 2. októbra (do polnoci). A návod, ako sa stať dobrým agentom, vám prinesie aj tento súťažný formulár!

Výhercom sa stáva: Roman Tilcer (gratulujeme!)

Facebook žije Jurajom Červenákom! (ukončené)

Prirástol vám Juraj Červenák k srdcu? Máte to do Banskej Štiavnice ďaleko? Ak ste dva razy odpovedali áno, pozývame vás na našu FB stránku, ktorá až do 14. júna bude žiť fantastickým slovným duelom. Boj o dva najnovšie tituly z pera majstra slovenskej fantasy vám môže priniesť kopu zábavy, podpis s venovaním a príjemne strávený čas na internete ;)

Výhercovia: Lenka Rokyčáková Ozaňáková (Oceľové žezlo a Vlk a dýka) a Marcela Grežďová (Vlk a dýka)

Súťaž podporili vydavateľstvá Slovart a Artis Omnis. Ďakujeme.  

Kniha mesiaca jún: Pálivé dobrodružstvo, ťažké zbrane a sexappeal! (ukončené)

Po necelom polroku fanúšikovia Lary Croftovej jasajú opäť, pretože české vydavateľstvo Comics Centrum koncom mája pokrstilo tento pôvodný komiks v zberateľskej edícii. Vy si oň môžete práve teraz zasúťažiť! Stačí, ak správne zodpoviete niekoľko ľahkých otázok, prestanete sa brániť Larinmu šarmu a koncom mesiaca (30. jún 2017, 24:00) jej u seba začnete zariaďovať útulnú, no za to príjemne luxusnú izbu.

Čítať ďalej...

Akcia MDD: Na deň detí sa budú strácať ponožky! (ukončené)

Určite máte vo svojej knižnici ešte miesto pre ďalšiu krásnu knihu. Deň detí, vydavateľstvo Slovart, dvaja Párožrúti a náš portál tu má pre vás jednu malú aktivitu s veľkou odmenou. Párožrúti od Pavla Šruta a Galiny Miklínovej sa dajú vyhrať celkom ľahko. Stačí sa do 17. júna zapojiť do našej súťaže, byť trošku kreatívnym a vyhrať!

Výhercom sa stáva: Zuzka Muška